15 Yaratıcı Ürün Paketleme Yöntemi
25/10/2016
Instagram’da Alışveriş Dönemi Başlıyor!
04/11/2016

iPhone 7 vs Google Pixel – İnfografik

iPhone 7 ilk duyurulduğu anda büyük bir sükse yarattı ve insanlar heyecanla beklediler, kuyruklar oluşturdular. Peki, buna değer mi?

Ben Apple ürünlerinin hayranı biri değilim. Apple’da hayran olunacak bir yer arıyorsak, bu kesinlikle pazarlama stratejisidir. Tabi bu konu derinlemesine analiz edilmesi gerekmekte ve belki de ilerleyen günlerde yazabilirim. Şimdi burada iPhone 7’ye rakip olacak ve patlamayan bir modelle kıyaslamasını sizinle paylaşacağım.

Google, dijitalin hemen hemen her alanında yer almaya çalışıyor ve girdiği alanlarda da başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir akıllı telefonlar ve akıllı ev aletleri piyasasında yer almaya çalışan Google, yeni telefonunu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Pixel adı verilen Google’un yeni telefonu ve iPhone arasındaki farklılıklar neler?

iPhone 7 mi? Google Pixel mi?

Perception System tarafından hazırlanan infografik bu sorunun cevabını açıkça veriyor. Ekran çözünürlüğü, piksel derinliği, ağırlığı, ön ve arka kamerası, depolama alanı, pil ömrü ve bir çok özellikleri bakımından iki telefonun kıyaslaması yapılmış.

İşte o infografik

iphone-7-vs-google-pixel

Ve Google Pixel sahip olduğu özelliklerle 8-4 kazanıyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir